2004.december 4-én a balatonfenyvesi sportcsarnokban kerül megrendezésre a MIKULÁS-napi öregfiúk labdarúgó torna.

A tornán 8 csapat 2 csoportban körmérkőzésen dönti el a csoporthelyezéseket az alábbiak szerint: 1. pontkülönbség, 2. gólkülönbség, 3. több rúgott gól, 4. egymáselleni eredmény, 5. büntetők. A végső sorrend a két-két csoport azonos helyezettjének összecsapásán dől el.A csoportok beosztása irányított sorsolással az alábbi elvek szerint történt:
Csombárd

A csoportmérkőzések max.20 percesek, a csapatok kezdéshez történő felállásától függően.
A vége mindig fix időpont. Hosszabbítás nincs. A döntő, csak az első helyért 2x15. Döntetlen esetén a pályán lévők mindegyike rúg büntetőt. Döntetlen esetén a tartalékok is rúgnak az első hibáig.